Powitanie.


Witam wszystkich czytelników, zarówno tych stałych, jak i okazjonalnych, zainteresowanych urodą północnych regionów Włoch. Znajdziecie tu kontynuację mojego bloga pod tym samym tytułem http://sukienkawkropki.blox.pl/html. Dla zachowania ciągłości, postanowiłam przenieść w to miejsce część moich starych postów, uaktualnionych i poprawionych. Mile są widziane komentarze, jak również pytania osób, które wybierają się w opisywane przeze mnie strony.
Na wszystkie z przyjemnością odpowiem!

niedziela, 27 marca 2016

Nadeszła Wielkanoc, za progiem stoi wiosna!

Wszystkim zaprzyjaźnionym blogerom oraz czytelnikom "Sukienki w kropki" życzę, aby te radosne Święta były dla nich okazją do miłych spotkań w rodzinnym gronie, spacerów lub fascynujących wycieczek w ciekawe miejsca, albo po prostu odpoczynku we własnym, przytulnym domu. Niech ten wielkanocny baranek będzie dla nas sybolem zmartwychwstania a zielona rzeżucha i kwiaty oznaką przyrody budzącej się do życia.Wiosna 
kalendarzowa
już przyszła, 
ta prawdziwa też jest tuż, tuż, niedługo nadejdzie lato, niech te ciepłe miesiące przyniosą Wam wiele pięknych chwil na łonie natury i pozwolą spełnić podróżnicze marzenia!

8 komentarzy:

 1. Tobie również Życzę spokojnych, pogodnych i radosnych Świąt i po świętach. U mnie świeci piękne słoneczko, spacer już za mną, chyba po raz pierwszy w tym roku poczułam wreszcie wiosnę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że to była niezła okazja żeby odpocząć i podładować akumulatory. W Ostródzie też była piękna Wielkanoc, dziś w słońcu było 20 stopni! Ja jednak sporo czasu przeznaczyłam na czytanie gdyż zajączek przyniósł mi książkę o Zofii Stryjeńskiej którą właśnie pochłaniam jednym tchem.

   Usuń
 2. Dziękuję za piękne życzenia.
  Martwiłam się Twoim zniknięciem.
  Jutro będę odpoczywać, przed chwilą pożegnałam swoich gości, których gościłam przez święta.
  Serdecznie pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję i Tobie również wspaniałej wiosny, bo Święta pewnie już za Tobą

  OdpowiedzUsuń
 4. Chociaż to już końcówka, Wesołych Świąt.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wiosny - zielonej, słonecznej i ciepłej :)

  OdpowiedzUsuń
 6. za oknem spiewają ptaki i zachęcają do wczesnego wstawania , do ruszenia i zwiedzania..podobnie Twój blog zachęca by ruszyć i zobaczyć na zywo troche piekna..a na razie choć u Ciebie można zerkać:):
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkim dziękuję za odwiedziny i życzenia, mam nadzieję, że w tych dniach uda mi się zamieścić wpis na temat pewnego prześlicznego zakątka w obrębie jeziora Como

  OdpowiedzUsuń